Kvalifikációs technikus

Send an application

Office based in HU - Budapest

Job domain : Termelés
Contract : Munkakör
Starting from : : 22/10/2020

Job description

Kvalifikációs Technikus

munkatársat keres

Feladatok:

K+F berendezéseinek a kvalifikálása
Gyógyszeripari termelõüzemek, QC laboratóriumok és a kiszolgáló rendszerek berendezéseinek mûszereinek kvalifikálása, kalibrálása a jóváhagyott terveknek, elõírásoknak, eljárásoknak megfelelõen
Kvalifikációs jelentések elkészítése
A berendezésekre, mûszerekre vonatkozó adatbázis folyamatos, naprakész vezetése
Részvétel belsõ/külsõ auditokon
Szakmai együttmûködés a minõségbiztosítás munkatársaival

Elvárások:

Minimum középfokú mûszaki végzettség
Alapszintû angol nyelvtudás
Magabiztos (Word, Excel) használat
GMP elõírások ismerete, aszeptikus gyártási folyamat berendezéseinek és kiszolgáló rendszereinek kvalifikálásában jártasság elõnyt jelent

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
Kiválóan prosperáló multinacionális cég által kínált hosszú távú munkalehetõség
Szakmai továbbfejlõdési lehetõség
Felkészült, segítõkész munkatársak

Back to top